Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Nathanael Skinny

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Nathanael Skinny  Empty
PisanieTemat: Nathanael Skinny    Nathanael Skinny  EmptyWto Lut 01, 2011 7:51 pm

Imię i nazwisko: Nathanael Skinny
Wiek: 32
Miejsce urodzenia: Szwecja
Znaki szczególne: Czarny tatuaż w kształcie wijącej się salamandry.
Krew: Pół krwi.
Powiązania rodzinne: brak.


Historia: Jego historia nie jest nikomu dobrze znana. Jest okropnie niekompletna i niejasna.
Wiadomo że był niebagatelnie uzdolnionym studentem Hogwartu. W wieku 20 lat, w wyniku wypadku, zamordował własnego ojca i matkę.
Jego młodsza siostra zaginęła lata temu. Mimo wszystko, cały czas zachowywał się jakby go to wcale nie obchodziło, co niejednego odstrasza.
Wygląd: Zielonooki, wysoki, brunet. Ma dość długie włosy i – podobnie - dość duży zarost.
Jego styl nie jest zbyt ekstrawagancki, aczkolwiek, całkowicie schludnie też nie wchodzi wśród lud.
Charakter: Jego gwałtowne zmiany nie są zwiastunem ciąży, lecz jakiejś chęci
zrobienia czegoś wyjątkowo bezsensownego. Bardzo impulsywny i „szalony” człowiek, którego do kategorii „miłych” nie należy kwalifikować.
Hobby: Bardzo utalentowany osobnik. Maluje, komponuje, pisze, może zagrać na każdym instrumencie,
ma szeroką wiedzę na temat świata ( jego historii, geografii, funkcjonowania… ).
Praca, jaką chcesz wykonywać:
Powrót do góry Go down
Blaise Henderson
Opiekunka Gryffindoru
Blaise Henderson


Różdżka : Giętka, 7 cali, ostrokrzew, włos z głowy Wili.
Posada : Nauczycielka Zaklęc
Wygląd : Brązowe, długie włosy, przenikliwe, niebieskie oczy, zgrabna sylwetka.
Liczba postów : 125
Join date : 15/01/2011

Nathanael Skinny  Empty
PisanieTemat: Re: Nathanael Skinny    Nathanael Skinny  EmptyWto Lut 01, 2011 8:06 pm

Nathanaelu, zdajesz sobie sprawę, że akcept, którego Ci daje, jest tylko i wyłącznie "po znajomości"?
Twoja różdżka : bardzo sztywna, 11 cali, mahoń, włos z ogona Jednorożca.
Witamy nowego Opiekuna Ślizgonów i nauczyciela astronomi! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://azure.my-goo.com
Go??
Gość




Nathanael Skinny  Empty
PisanieTemat: Re: Nathanael Skinny    Nathanael Skinny  EmptyWto Lut 01, 2011 8:29 pm

Rosalie Moore napisał:
Nathanaelu, zdajesz sobie sprawę, że akcept, którego Ci daje, jest tylko i wyłącznie "po znajomości"?

Wiem, wiem. Co by było gdybym cię nie znał?..

Rosalie Moore napisał:
Twoja różdżka : bardzo sztywna, 11 cali, mahoń, włos z ogona Jednorożca.

Mahoń... Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z "ma koń", co tylko wprawia mnie w głębsze przekonanie, że różdżka jest tylko sposobem na przedłużenie penisa.

Rosalie Moore napisał:
Witamy nowego Opiekuna Ślizgonów i nauczyciela astronomi! Very Happy

Pewien szaman z południowo-wschodniej Afryki, przekazał mi swe plemienne zawołanie, jakoby nie przepadło w zapomnienie, więc wedle jego woli, rozszeżam je: Siema eniu! Very Happy
Powrót do góry Go down
Blaise Henderson
Opiekunka Gryffindoru
Blaise Henderson


Różdżka : Giętka, 7 cali, ostrokrzew, włos z głowy Wili.
Posada : Nauczycielka Zaklęc
Wygląd : Brązowe, długie włosy, przenikliwe, niebieskie oczy, zgrabna sylwetka.
Liczba postów : 125
Join date : 15/01/2011

Nathanael Skinny  Empty
PisanieTemat: Re: Nathanael Skinny    Nathanael Skinny  EmptyWto Lut 01, 2011 8:38 pm

Jak już wcześniej mówiłam Twoje skojarzenia mnie nieraz rozwalają. Very Happy
I to prawda, że różdżka ma kilka zastosowań i jedno już podałeś. Więc mi już tu więcej nie pisz swoich skojarzeń, bo czyta to moja siostra Razz
Powrót do góry Go down
http://azure.my-goo.com
Sponsored content





Nathanael Skinny  Empty
PisanieTemat: Re: Nathanael Skinny    Nathanael Skinny  Empty

Powrót do góry Go down
 
Nathanael Skinny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Początek :: Starocie z dawnego hoga-
Skocz do: