Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Przygody Rymusa

Go down 
AutorWiadomość
Rymus Flitwick
Dyrektor
Rymus Flitwick


Różdżka : bardzo bardzo miękka, dąb, 10 ¼ cala i serce smoka
Posada : Dyrektor, Nauczyciel Zielarstwa
Wygląd : Wysoki, siwe włosy, niebieskie oczy.
Liczba postów : 25
Join date : 19/07/2011
Age : 83
Skąd : Niemcy, Berlin.

Przygody Rymusa Empty
PisanieTemat: Przygody Rymusa   Przygody Rymusa EmptyCzw Sie 25, 2011 4:04 pm

Jest rok 1977. Zostałem przyjęty do Hogwartu! Mój dom to Gryffindor. Mam nadzieję że będę mógł nauczyć się tu wielu rzeczy. Jestem pewien że treningi z kuzynem pomogą mi w Zaklęciach i Urokach jak i za równo w Obronie przed Czarną Magią. Chris nauczył mnie ważyć eliksiry co nie jest moją mocną stroną. Teraz jestem przekonany że mogę sobie poradzić współpracując z moim kuzynem. Mam nadzieję że jak najszybciej będę mógł wykazać się umiejętnościami na Zielarstwie! Tak, ten przedmiot jest moim ulubionym, chcę być uczniem który zdobywa tylko oceny wybitne! Czas bym udał się na lekcję Transmutacji...
Powrót do góry Go down
Rymus Flitwick
Dyrektor
Rymus Flitwick


Różdżka : bardzo bardzo miękka, dąb, 10 ¼ cala i serce smoka
Posada : Dyrektor, Nauczyciel Zielarstwa
Wygląd : Wysoki, siwe włosy, niebieskie oczy.
Liczba postów : 25
Join date : 19/07/2011
Age : 83
Skąd : Niemcy, Berlin.

Przygody Rymusa Empty
PisanieTemat: Re: Przygody Rymusa   Przygody Rymusa EmptyCzw Sie 25, 2011 4:10 pm

Jest rok 1979. Po dwóch latach ciężkiej walki ze ślizgonami nasz dom wygrał Puchar Domów. Muszę teraz jechać do domu, gdyż nastąpił koniec roku. Ten rok jest bardzo smutny gdyż kończą się zajęcia obowiązkowe. Czas ułożyć sobie odpowiedni plan lekcji. Postawię na Transmutacje i Zielarstwo. Może do tego OPCM i ONMS? zobaczymy co pokaże czas. To będzie już trzecia klasa. Bardzo pouczające były wybuchy na Eliksirach. Rodzice muszą mi kupić lepszy kociołek. Podobno wyjeżdżam na wakacje do Rumuni by obejrzeć hodowlę smoków. Jedyna rzecz jaka mnie teraz interesuje to przygotować się do Egzaminów końcowych!
Powrót do góry Go down
Rymus Flitwick
Dyrektor
Rymus Flitwick


Różdżka : bardzo bardzo miękka, dąb, 10 ¼ cala i serce smoka
Posada : Dyrektor, Nauczyciel Zielarstwa
Wygląd : Wysoki, siwe włosy, niebieskie oczy.
Liczba postów : 25
Join date : 19/07/2011
Age : 83
Skąd : Niemcy, Berlin.

Przygody Rymusa Empty
PisanieTemat: Re: Przygody Rymusa   Przygody Rymusa EmptyCzw Sie 25, 2011 4:23 pm

Jest rok 1983. UKOŃCZYŁEM SZKOŁĘ! Tak udało się, teraz muszę się uczyć na kierunku Transmutacyjno-Zielarskim. To pewne, chcę zostać nauczycielem. Ale czy to ma sens. Według mnie tak. Zawsze chciałem przekazywać swoją wiedzę innym. Co do mojego kuzyna nie jestem pewien. Moi rodzice chcą abym robił karierę w Ministerstwie jak moje wujostwo. Jednak wujek Filius ma inne zdanie. Popiera mnie, i ma nadzieję że mi się uda zostać nauczycielem. Czas złożyć papiery do szkoły wyższej. Mam nadzieję że będzie mi tam łatwo. W szkole zbierałem tylko dobre oceny. Najgorszym przeżyciem w szkole była przygoda w szklarni. To tam spowodowałem wypadek. Gdy wszedł tam prefekt naczelny i zobaczył mnie wybuchnął śmiechem. Widział jak "Diabelskie Sidła" ściskają mnie, a ja nie mogłem rzucić zaklęcia. Szybko wypowiedział "Lumos Solem" po czym roślina dała za wygraną. Nasza nauczycielka Zielarstwa odjęła za mój wybryk 20 punktów Gryfonom, jednak zdobyliśmy Puchar Domów. Gdy opuszczałem Hogwart przysięgałem że wrócę tutaj i zostanę nauczycielem.
Powrót do góry Go down
Rymus Flitwick
Dyrektor
Rymus Flitwick


Różdżka : bardzo bardzo miękka, dąb, 10 ¼ cala i serce smoka
Posada : Dyrektor, Nauczyciel Zielarstwa
Wygląd : Wysoki, siwe włosy, niebieskie oczy.
Liczba postów : 25
Join date : 19/07/2011
Age : 83
Skąd : Niemcy, Berlin.

Przygody Rymusa Empty
PisanieTemat: Re: Przygody Rymusa   Przygody Rymusa EmptyNie Sie 28, 2011 8:46 pm

Zima, rok 1990. Jest coraz gorzej, zacząłem walki ze śmierciożercami, ostatnio dostałem zaklęciem Petryfikus Totalus a to nie jest przyjemne! Myślę że czas abym ubiegał się o psoadę w Hogwarcie. Nauczyciel Transmutacji albo OPCM-u był by najlepszym rozwiązaniem dla moich problemów. Jestem przekonany że mi się uda. W końcu jestem absolwentem szkoły! Chris na pewno pójdzie w moje ślady i nasze duo znów zabłyśnie w szkole. Ciekawe czy uczy tam ktoś z moich znajomych? Wszystko się okaże, mam nadzieję że mnie przyjmą. To jest moja życiowa szansa.
Powrót do góry Go down
Rymus Flitwick
Dyrektor
Rymus Flitwick


Różdżka : bardzo bardzo miękka, dąb, 10 ¼ cala i serce smoka
Posada : Dyrektor, Nauczyciel Zielarstwa
Wygląd : Wysoki, siwe włosy, niebieskie oczy.
Liczba postów : 25
Join date : 19/07/2011
Age : 83
Skąd : Niemcy, Berlin.

Przygody Rymusa Empty
PisanieTemat: Re: Przygody Rymusa   Przygody Rymusa EmptyNie Sie 28, 2011 8:50 pm

Zima, rok 1991. NARESZCIE! Uczę w Hogwarcie! Zostałem nauczycielem Zielarstwa, dostałem gabinet i jestem opiekunem ślizgonów. Nie wiem czy sobie poradzę z domem Salazara Slytherina ale wszystko pewnie się potoczy dobrze. Przeglądałem zbiory w Cieplarniach i są imponujące, muszę nauczyć wszystkich obchodzenia się z Mandragorami. Co do posady nauczyciela Transmutacji nie udało mi się, ale Zielarstwo to jeden z moich ulubionych przedmiotów. Chyba napiszę do Chrisa aby starał się o posadę nauczyciela Historii Magii. To w końcu jego Hobby.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przygody Rymusa Empty
PisanieTemat: Re: Przygody Rymusa   Przygody Rymusa Empty

Powrót do góry Go down
 
Przygody Rymusa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Relacje Rymusa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Początek :: Starocie z dawnego hoga-
Skocz do: